KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14632166
nr 1463 2166
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 4/25, daterad 1997-99. Bildmått: 39x55cm, yttermått inklusive ram: 56x70cm
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:43:20
20/4 19:21:46
25 apr